Czy wiedzą Państwo, że ponad 43% Polaków przyznało, że kupiło podrabiany Przedmiot? Gdy dodamy do tego, że 70% osób w ogóle nie była świadoma kupna przedmiotu nieoryginalnego, pojawia się spory problem. Nie tylko dla klientów ale zwłaszcza dla uczciwych sprzedawców. Postanowiliśmy więc wesprzeć wszystkich, którzy sprzedają oryginalne produkty (niezależnie czy są to ubrania, buty, okulary, części samochodowe, sprzęt elektroniczny, perfumy, wszelkiej maści gadżety i zabawki itd.) i nagrodzić ich certyfikatem oraz odznaką Oryginalnego Sprzedawcy. Umieszczenie takiej odznaki na stronie swojego sklepu, aukcji czy innej platformy niesie czytelny przekaz dla potencjalnego klienta "Temu sprzedawcy można ufać więc warto od niego kupić".

Oryginalny Sprzedawca, to taki, który został pozytywnie zweryfikowany przez naszych tzw. FakeHunter'ów (osoby, które od lat specjalizują się w zwalczaniu podrabianych towarów na największym w Polsce portalu walczącym z podróbkami - allekicz.pl). Sklep (sprzedawca) otrzymuje wtedy stosowny certyfikat oraz ma możliwość posługiwania się odznaką Oryginalnego Sprzedawcy.

Nie jesteś sprzedawcą ale chciałbyś nam pomóc walczyć z podróbkami? A co gdybyśmy Ci powiedzieli, że możesz jeszcze na tym sporo zarobić? Kliknij aby dowiedzieć się więcej!

Po pierwsze dla tego aby zwiększyć sprzedaż. Jak wynika z badań dotyczących psychologii sprzedaży, najważniejszym czynnikiem odgrywającym w niej rolę jest zaufanie klienta do sprzedawcy. Nabywca chętniej kupi telewizor "z gwarancją" niż ten bez niej, nawet jeśli cena tego pierwszego jest wyższa. Konsument prędzej wyda pieniądze na markowe ubranie w sklepie który wygląda na porządny niż na targowym straganie. Jednak najlepiej sytuację obrazuje procedura sprzedaży samochodu. Chcąc kupić auto klient zawsze docieka czy sprzedawca przypadkiem nie wciska mu bubla. Potencjalny kupiec nie wierzy mu "na słowo" tylko zazwyczaj zabiera upatrzoną maszynę na szczegółowy przegląd np. do ASO aby przekonać się np. czy oby nie była "bita", czy licznik nie był "przekręcony" oraz czy nie wyjdą w międzyczasie "inne kwiatki".

Dopiero po weryfikacji pojazdu przez warsztat, podejmuję on ostateczną decyzję. Do tej pory klient decydował się na taki krok tylko w przypadku drogiego zakupu, ponieważ nie opłacalnym było wezwanie grona ekspertów do weryfikacji oryginalności np. koszulki. Jednak teraz wszystko się zmieniło!

Uczestnictwo w programie Oryginalny Sprzedawca, to gwarancja dla klienta, że sklep który może poszczycić się odpowiednim certyfikatem sprzedaje rzeczy oryginalne i w pełni wartościowe. Klient wie, że Państwa sklep/konto na aukcji internetowej zostało pozytywnie zweryfikowane przez grupę naszych ekspertów tzw. FakeHunterów (osób, które od lat specjalizują się w zwalczaniu podrabianych towarów na największym w Polsce portalu walczącym z podróbkami - allekicz.pl). Dzięki temu zyskują Państwo to co najcenniejsze - zaufanie klientów, zwiększając przewagę nad konkurencją.

Co więcej, zmierzamy do zwiększenia świadomości Klientów kupujących towary w Internecie na tyle, aby nie kupowali oni w miejscach, którym nie przyznano certyfikatu Oryginalny Sprzedawca.

  • Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w programie
  • Możliwość posługiwania się odznaką Oryginalny Sprzedawca
  • Wpis do bazy oryginalnych sprzedawców

Całkowity koszt uczestnictwa w programie Oryginalny Sprzedawca wynosi już od 37,50 zł brutto miesięcznie. Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat. Uczestnik nie posiada żadnych terminowych zobowiązań, tak więc może zrezygnować z uczestnictwa w dowolnym momencie. Za przynależność płaci się prepaidowo (z góry) wybierając jedną z trzech poniższych opcji:

3miesiace 6miesiecy 12miesiecy
Vendors

Dane do faktury: